☆ Seznamte se ☆

Nabízíme Vám příležitost vidět kulinářské show na jedinečné burgerové události roku – spojení kvalitní gastronomie a dobré zábavy v atmosféře MOTOSALONU, který patří k jedničce v oboru v Evropě s očekávanou účastí 60.000 návštěvníků.

KHD (Karl Heinz Drew )

KHD (Karl Heinz Drew ) – ohnivý Kárl, kuchař, showmen, stálice německé kuchařské scény pocházející z Mnichova. Milovník masa a Jacka Danielse. Jeho oblíbeným mottem je: Who is fucking Mc Donnalds

Barbecue Barbaren – Michael Dierlinge

Barbecue Barbaren – Michael Dierlinger, Pitmaster z Vídně, který miluje grilování čehokoliv, kdekoliv, kdykoliv a s kýmkoliv. Je velkým fanouškem BBQ Pit boys USA, kteří jsou YouTub senzací na celém světě.

Jan „Orny“ Ornstein

Jan „Orny“ Ornstein – milovník grilování a extrémního vaření říká, že „ Jídlo je pro nás vášní a smyslem života. Není nikdy fádní. Je pro všechny inspirací “. Rád dělá na grilech Napoleon velký věci, a vždy používá stoličku aby byl za grilem vidět.

David Viktorin

David Viktorin brněnský domorodec, skvělý kuchař a hlavně zakladatel Gastro Hockey Cupu, který založil. Jednou za čas si odběhne od sporáku zahrát hokej a pak zase valí za plotnu.

Zdeněk „Zed“ Střížek

Zdeněk „Zed“ Střížek – praotec všech „ fine“ burgráren, majitel jedné z nejvyhlášenějších zážitkových burgráren Bejzment a zakladatel největší masožroutský akce ve střední Evropě a celý mléčný dráze – Burgerfest!

Kraig Casebier

Kraig Casebier American Barber in Prague – americký kadeřník žijící v Praze. Kraig miluje vše kolem jídla a bourbonu. Je hvězdou kuchařské show BBQ Saloon, kde dělá recepty z mekky grilování Kentucky USA.

☆ termín: 5.–8.3.2020 ☆

termín:
☆ 5.–8.3.2020 ☆

MÍSTO KONÁNÍ:
Výstaviště Brno,
pavilon Z + venkovní plocha.

vstup na Motosalon = vstup na Burgerarenu

Nenechejte si ujít největší Burgerovou událost roku
s návštěvností 60.000 lidí z celé ČR a přehlídku toho nejlepšího v oboru!

ORGANIZÁTOŘI:
Své znalosti, zkušenosti a um pro tuto jedinečnou událost spojili:

UScatering s.r.o.

Padovská 747/5
Praha 10, 109 00
IČO: 24831611, DIČ: CZ24831611
tel. 773 232 003
info@burgerfest.cz
www.burgerfest.cz

Burger festival s.r.o.

Vídeňská 494/103
619 00 Brno
IČO: 06994067, DIČ: CZ06994067
tel. 722 190 843
info@burgerstreetfestival.cz
www.burgerstreetfestival.cz 

Partneři

#jedemeburgery

Každoročně pro Vás pořádáme skvělé a jedinečné akce, a to v několika městech po republice. Máte možnost ochutnat spoustu burgerů tradičních, vegetariánských či veganských nebo třeba bezlepkových. Větší labužníci pak mohou zkusit burgery exotické, a to například japonské či indické.

Nabídka je opravdu rozmanitá a každý si zde vybere podle své chuti.

#jedemeburgery

Máte otázky? Kontaktujte nás

restaurace@burgerarena.cz

+420 722 190 843